Móri Diák Művészeti Fesztivál díjazottjai

XIV. Móri Diák Művészeti Fesztivál, 2017.

Tanulóink eredményei:

Vers:

  • Vajda Zsombor                           Arany
  • Cojan Klaudia Ezüst
  • Krausz Ernő Ezüst
  • Lenchés Katalin                                 Ezüst

Próza:

  • Temesvári Cecília Arany
  • Benk Márk                                         Ezüst
  • Gaál Nóra Barbara Ezüst
  • Punk Izabella     Ezüst

Ének:

  • Ott Márton Tamás Kiemelt Arany
  • Varga Réka           Kiemelt Arany
  • „Legények” csoport Arany
  • Ott Kincső Arany

Énekkar:

  • Szélrózsa kórus          Arany

Modern tánc – ritmikus sportgimnasztika:

  • Happy Girls   Kiemelt Arany
  • Jumping Girls                        Kiemelt Arany
  • Varga Réka Arany

Hangszer:

  • Bese Ádám Kiemelt Arany
  • Beck Janka                                 Arany
  • Brumbauer Marcell                  Arany
  • Var-Beck kvartett Arany
  • Beck Sára                              Ezüst
  • Gaál Nóra Barbara Bronz
  • Ruff Levente Bronz

Színjátszás:

  • Repülő osztály Ezüst

Néptánc:

  • Vadvirág német néptánccsoport        Ezüst

 

XIII. Móri Diák Művészeti Fesztivál, 2016.

Tanulóink eredményei:

Vers:

  • Beck Janka                            Arany
  • Zsédely Levente    Arany
  • Gaál Nóra Barbara Ezüst
  • Gellért Viktória Ezüst
  • Koszta Dániel Ezüst
  • Stumfold Frigyes         Ezüst
  • Temesvári Borbála Ezüst
  • Dosenciuc Kevin Bronz

Próza:

  • Lenchés Katalin Kiemelt Arany
  • Beck Hanna Arany
  • Cojan Klaudia                                    Arany
  • Akkermann Bálint Bronz
  • Krausz Ernő Bronz

Ének:

  • Ott Márton               Arany
  • Varga Réka                  Arany

Énekkar:

  • Szélrózsa          Arany

Modern tánc – ritmikus sportgimnasztika:

  • Happy Girls   Arany
  • Jumping Girls                       Arany
  • Noirs (8. osztály) Ezüst
  • Varga Réka Ezüst

Hangszer:

  • Grell Balázs Kiemelt Arany
  • Beck Hanna Arany és Arany
  • Beck Janka                                 Arany és Bronz
  • Beck Sára                              Arany, Arany és Bronz
  • Hérics Attila Arany
  • Ruff Boglárka                                     Arany
  • Brumbauer Marcell      Ezüst
  • Varga Ákos                                         Ezüst
  • Ruff Domonkos    Bronz
  • Ferenczi Jázmin Dicséret
  • Gaál Nóra Barbara                   Dicséret

Színjátszás:

  • Sziporkák Ezüst

Néptánc:

  • Vadvirág német néptánccsoport        Ezüst

 

XII. Móri Diák Művészeti Fesztivál, 2015.

Tanulóink eredményei:

Vers:

  • Lenchés Katalin                                   Arany
  • Beck Hanna                                          Bronz
  • Lisztmayer Hanna                                Dicséret

Próza:

  • Frey Kornélia                                      Arany
  • Beck Janka                                          Ezüst
  • Beck Sára                                            Ezüst
  • Akkermann Bálint                               Bronz
  • Gaál Noémi                                         Bronz
  • Gaál Nóra Barbara                              Bronz
  • Temesvári Borbála                              Dicséret

Ének:

  • Varga Réka                                         Kiemelt Arany
  • Stanc Viktória                                     Ezüst

Énekkar:

  • Szélrózsa                                              Ezüst

Modern tánc – ritmikus sportgimnasztika:

  • Thera Banda (7. oszt.)                         Arany
  • Jumping Girls                                      Bronz

Hangszer:

  • Czachesz Lili                                       Kiemelt Arany
  • Grell Balázs                                         Kiemelt Arany
  • Kertész Dóra                                        Kiemelt Arany
  • Brumbauer Marcell                             Arany
  • Varga Nóra                                          Arany
  • Hérics Attila                                        Arany
  • Lendvai András                                   Arany
  • Varga Rita                                           Arany
  • Beck Hanna                                         Ezüst
  • Wittner Réka                                       Ezüst
  • Fogarasi Dávid                                    Bronz
  • Beck Janka                                          Dicséret
  • Beck Sára                                            Dicséret
  • Ruff Boglárka                                      Dicséret
  • Ruff Domonkos                                   Dicséret

Színjátszás:

  • 4. osztályos színjátszók                        Kiemelt Arany
  • Sziporkák                                             Ezüst

Néptánc:

  • Vadvirág német néptánccsoport          Ezüst

 

 

XI. Móri Diák Művészeti Fesztivál, 2014.

Tanulóink eredményei:

Vers:

  • Beck Sára                                             Arany
  • Frey Kornélia                                       Arany
  • Gaál Nóra Barbara                               Arany
  • Krausz Ernő                                         Arany
  • Beck Janka                                           Ezüst
  • Gaál Noémi                                          Ezüst
  • Krausz Balázs                                       Ezüst
  • Schmidt Dorina                                    Ezüst

Próza:

  • Beck Hanna                                         Arany
  • Lenchés Katalin                                  Arany
  • Staudt Laura                                        Arany

Ének:

  • Stanc Viktória                                     Arany
  • Varga Nóra                                          Arany

Énekkar:

  • Szélrózsa                                              Ezüst

Modern tánc – ritmikus sportgimnasztika:

  • Ugri-bugrik (4-5. oszt.)                       Arany
  • Crazy girls (6. oszt.)                            Ezüst

Hangszer:

  • Varga Rita                                            Kiemelt Arany
  • Beck Sára                                             Arany
  • Czachesz Lili + Kertész Dóra +

Varga Nóra + Varga Rita                    Arany

  • Grell Balázs                                         Arany
  • Varga Nóra                                          Arany
  • Wittner Réka                                       Arany
  • Beck Janka                                           Ezüst
  • Ruff Boglárka                                      Ezüst
  • Beck Hanna                                         Bronz
  • Varga Ákos                                          Bronz
  • Brumbauer Marcell                              Dicséret
  • Gaál Erika                                            Dicséret
  • Rostás Áron                                         Dicséret

Néptánc:

  • Vadvirág német néptánccsoport          Arany

 

X. Móri Diák Művészeti Fesztivál, 2013.

Tanulóink eredményei:

Vers:

  • Beck Hanna                                   Arany
  • Staudt Laura                                  Arany

Próza:

  • Varga Réka                                    Ezüst
  • Akkermann Bálint                         Bronz
  • Szabó Anna                                   Bronz

Ének:

  • Varga Nóra                                    Arany
  • Stanc Viktória                               Dicséret

Énekkar:

  • Szélrózsa                                       Arany

Színjátszás:

  • Csicsergők (2. oszt.)                      Arany
  • Sziporkák (Színjátszó szakkör)     Arany
  • Staudt Laura                                  Különdíj

Hangszer:

  • Rostás Áron                                   Arany + Különdíj
  • Beck Janka  + Beck Sára               Arany
  • Czachesz Lili                                 Arany
  • Grell Balázs                                   Arany
  • Kertész Dóra                                  Ezüst
  • Varga Nóra                                    Ezüst
  • Beck Hanna                                   Bronz
  • Czachesz Lili + Rieder Bianka     Bronz
  • Kertész Dóra + Varga Nóra          Bronz
  • Lendvai András + Pejkó Panna     Bronz
  • Ruff Boglárka                                Bronz
  • Varga Rita                                     Bronz
  • Varga Rita + Wittner Réka           Bronz
  • Sommer Virág                               Dicséret
  • Trádler Gábor                                Dicséret

Néptánc:

  • Vadvirág német néptánccsoport    Arany

 

IX. Móri Diák Művészeti Fesztivál, 2012

Tanulóink eredményei:

Vers:

  • Rostás Áron                                      Kiemelt arany
  • Beck Hanna                                      Ezüst
  • Varga Réka                                       Ezüst
  • Akkermann Bálint                            Bronz
  • Jánni András                                     Bronz
  • Krausz Ernő                                      Bronz

Próza:

  • Bakonyi Anita                                  Arany
  • Rumpler Dóra                                   Bronz

Ének:

  • Varga Nóra                                       Arany
  • Herbák Asztrik                                  Dicséret

Énekkar:

  • Kicsinyek kórusa                              Ezüst

Hangszer:

  • Grell Balázs                                      Arany
  • Grell Norbert                                    Arany, Ezüst
  • Varga Nóra                                       Arany
  • Beck Hanna                                      Ezüst
  • Hérics Attila                                     Ezüst
  • Trádler Gábor                                   Ezüst
  • Gaál Erika                                         Bronz
  • Rostás Áron                                      Bronz
  • Wittner Réka                                    Bronz
  • Papp Hanna Róza                             Dicséret
  • Sommer Virág                                  Dicséret

Néptánc:

  • Vadvirág német néptánccsoport       Arany

Czachesz Máté néptáncos       Különdíj

  • Fabatka magyar néptánccsoport       Bronz

 

VIII. Móri Diák Művészeti Fesztivál, 2011

Tanulóink eredményei: 

Próza:

  • Rostás Áron                                                  II. hely

Vers:

  • Péter Szabó Zsolt                                           I. hely
  • Rumpler Dóra                                               II. hely
  • Gaál Erika                                                     Dicséret

Ének:

  • Staudt Eszter                                                  I. hely
  • Boza Boglárka-Sommer Virág                    III. hely

Énekkar:

  • Kicsinyek kórusa                                         III. hely

Hangszer:

  • Bitter Bettina                                                 I. hely
  • Grell Balázs                                                   I. hely
  • Grell Norbert                                                 I. hely
  • Staudt Eszter                                                 I. hely
  • Trádler Gábor                                                I. hely
  • Varga Rita                                                     I. hely
  • Rostás Áron                                                  II. hely
  • Wittner Réka                                                 II. hely
  • Kertész Dóra                                                 Dicséret
  • Varga Nóra                                                   Dicséret

Színjátszás:

  • Kincstárosok csapata 3. o.                             II. hely
  • Bolondok csapata    4. o.                              III. hely

Néptánc:

  • Vadvirág német néptánccsoport                    I. hely
  • Fabatka magyar néptánccsoport (kicsik)      II. hely
  • Fabatka magyar néptánccsoport (nagyok)    Dicséret

 

VII. Móri Diák Művészeti Fesztivál, 2010

Tanulóink eredményei: 

Próza:

  • Péter-Szabó Zsolt                     I. hely
  • Beck Hanna                            III. hely
  • Németh Dániel                       Dicséret
  • Ruff Barnabás                        Dicséret

Ének:

  • Staudt Eszter                           I. hely

Hangszer:

  • Grell Balázs                              I. hely
  • Harmadikos hangszeresek        I. hely
  • Staudt Eszter                            I. hely
  • Bitter Bettina                           II. hely
  • Grell Norbert                           II. hely
  • Wittner Balázs                         II. hely
  • Trádler Gábor                         III. hely

Néptánc:

  • Vadvirág német néptánccsoport               II. hely
  • Fabatka magyar néptánccsoport               Dicséret
  • Kökényszemű magyar néptánccsoport     Dicséret

 

VI. Móri Diák Művészeti Fesztivál, 2009

Tanulóink eredményei:

Vers:

  • Tényi Tekla                              I. hely
  • Brumbauer Bence                   II. hely
  • Brumbauer Franciska              II. hely
  • Czachesz Lili                           II. hely
  • Beck Hanna                            III. hely
  • Gaál Erika                              III. hely
  • Sárosi Gergő                          Dicséret
  • Steiner Fanni                          Dicséret

Ének:

  • Staudt Eszter                           I. hely
  • Tényi Tekla                             I. hely
  • Bihari Laurencia                     Dicséret

Énekkar:

  • Fermata                                   I. hely

Hangszer:

  • Brumbauer Bence                    I. hely + Különdíj
  • Grell Norbert                           I. hely
  • Kiss Dominika                        II. hely
  • Grell Balázs                           III. hely
  • Kovács Krisztián                   III. hely
  • Wittner Balázs                       III. hely
  • Rostás Áron                           Különdíj
  • Bitter Bettina                         Dicséret
  • László Barnabás                    Dicséret

Színjátszás:

  • 2. osztály (Nyuszifül)             II. hely

 

V. Móri Diák Művészeti Fesztivál, 2008

Tanulóink eredményei:

Vers:

  • Brumbauer Bence                   I. hely
  • Gaál Erika                               I. hely
  • Sárosi Gergő                           I. hely
  • Tényi Tekla                            II. hely
  • Kiss Dominika                       III. hely
  • Brumbauer Franciska             Dicséret
  • Varga Rita                              Dicséret
  • Wachtler Szabina                   Dicséret

Próza:

  • Diós Kata                               III. hely
  • Papp Ábrahám                       III. hely

Ének:

  • Tényi Tekla                            I. hely
  • Kemele Martina                     II. hely
  • Tóth Johanna                          II. hely
  • 7. o. lányok                            III. hely

Énekkar:

  • Fermata                                  II. hely

Hangszer:

  • Bitter Bettina                          I. hely
  • Brumbauer Bence                   I. hely
  • Arleitner Flóra                        II. hely
  • Zeitler Rebeka                        II. hely
  • Arleitner Flóra                       Dicséret
  • Grell Norbert                         Dicséret

Színjátszás:

  • 1. osztály (Brummogók)        I. hely
  • 7. osztály (Csicseri borsók)   II. hely

Néptánc:

  • Fabatka néptánccsoport         I. hely

 

IV. Móri Diák Művészeti Fesztivál, 2007

Tanulóink eredményei: 

Vers:

  • Brumbauer Bence       I. hely
  • Tényi Tekla                I. hely
  • Nagy Flóra                  Dicséret

Próza:

  • Major Dóra                II. hely

Ének:

    • Tényi Tekla                II. hely

Énekkar:

  • Fermata                       I. hely

Hangszer:

  • Arleitner Flóra            I. hely
  • Bitter Zsófia                I. hely
  • Brumbauer Bence       I. hely
  • Bitter Bettina              II. hely
  • Négele Petra               II. hely
  • Wittner Eszter            II. hely
  • Wittner Balázs          III. hely

Színjátszás:

  • 3. osztály (Csipet-csapat)                  I. hely
  • 6. osztály (Csicseri borsók)               I. hely

Néptánc:

  • Fabatka néptánccsoport                     I. hely

 

 

III. Móri Diák Művészeti Fesztivál, 2006

Tanulóink eredményei:

Vers:

  • Tényi Tekla                I. hely
  • Brumbauer Bence      Dicséret

Próza:

  • Major Dóra                II. hely
  • Diós Kata                  III. hely
  • Sárosi Nóra               III. hely

Ének:

  • Tényi Tekla                 I. hely
  • Staudt Eszter              II. hely
  • Kemele Martina         II. hely
  • Bihari Laurencia        Dicséret
  • Ivanics Berta              Dicséret

Hangszer:

  • Fábik Dorina               I. hely
  • Virág Sára                   Dicséret
  • Vörös Mihály              Dicséret

Színjátszás:

  • 2. osztály (Csipet-csapat)                  I. hely
  • 5. osztály (Csicseri borsók)               I. hely
  • 4. osztály (Csipetke)                          Dicséret

Néptánc:

  • Kökényszemű néptánccsoport           I. hely
  • Fabatka néptánccsoport                   III. hely

 

 

II. Móri Diák Művészeti Fesztivál, 2005

Tanulóink eredményei:

Vers:

  • Tényi Tekla                          I. hely
  • Tényi Tilda                        III. hely
  • Abonyi Regina                   Dicséret
  • Brumbauer Bence              Dicséret

Próza:

  • Diós Kata                              I. hely
  • Varga András                      Dicséret
  • Makk Renáta                        I. hely

Ének:

  • Kovács Virág                        I. hely

Hangszer:

  • Négele Petra                         Dicséret
  • Vörös Mihály                       Dicséret
  • Zamozny Gábor                   Dicséret

Színjátszás:

  • 5. osztály (Törpék)               I. hely

Néptánc:

  • Fabatka néptánccsoport                    I. hely
  • Kökényszemű néptánccsoport          I. hely

Társastánc:

  • Funny társastánc csoport                 II. hely
  • Diós Kata – Török Mercédesz         Különdíj

 

I. Móri Diák Művészeti Fesztivál, 2004

Tanulóink eredményei: 

Vers:

  • Városi Bendegúz       III. hely
  • Abonyi Regina          Különdíj

Próza:

  • Diós Kata                    I. hely
  • Tényi Tekla                 Különdíj
  • Makk Renáta               I. hely

Hangszer:

  • Fábik Dorina               III. hely
  • Wittner Balázs             Különdíj

Néptánc:

  • Fabatka néptánccsoport                   I. hely
  • Kökényszemű néptánccsoport         II. hely

Társastánc:

  • Egzotic társastánc csoport    II. hely