Aktuális tanév helyezettjei

2017. október

• Egyházmegyei matematika versenyen szerepeltek diákjaink

A bicskei Szent László Általános Iskola rendezett matematika versenyt, ahová Egyházmegyénk iskoláinak csapatait várták. Intézményünket Rostási Borbála 5.o., Lenchés Tamás 6.o., Fürész Boglárka 7.o., Czachesz Máté 8.o. tanulók képviselték, a csapatverseny 5. helyét megszerezve. Felkészítő: Fiedlerné Leitner Annamária.

• Robotépítő versenyen szerepeltek tanulóink

Az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Kara által szervezett versenyen Hajas Károly és Zelenák Kristóf, iskolánk hetedik osztályos tanulói 1. helyezést értek el. Gratulálunk!

• Körzeti kéttusa versenyen szerepeltek tanulóink

Eredmények:
I.kcs. Rieder Réka, Fürész Réka, Gellért Viktória 1. hely
II. kcs. Lampert Zsófia, Mader Dóra, Schmidt Míra 2. hely
II. kcs. Gellért Zsombor, Sallay András, Haralyi Dominik, Benk Márk 1. hely
III. kcs. Krausz Dávid, Krausz Balázs, Haralyi Dániel 1. hely

Egyéniben:
Gellért Viktória 1. hely
Gellért Zsombor 1. hely
Lampert Zsófia 1. hely
Sallay András 3. hely
Krausz Dávid 2. hely

• Bornapi váltóversenyen szerepeltek diákjaink

Eredmények:
Lánycsapat: Rieder Réka, Gellért Viktória, Mezei Nikolett, Hancsák Réka, Lampert Zoé Zsófia, Bakonyi Zsófi, Wágner Csenge, Hornich Kitti 2. hely.
Fiúcsapat: Gaál Boldizsár, Sallay Kristóf, Sallay András, Zsédely Levente, Gellért Zsombor, Lenchés Tamás, Akkermann Bálint, Brumbauer Marcell 3. hely.

• Bornapi rajzversenyen diadalmaskodtak tanulóink

Az idei gyermekrajz-versenyen is kitűnően szerepeltek tanulóink. A zsűri döntése alapján az alábbi diákok és osztályok vehettek át díjakat, jutalmakat:

Punk Izabella 3.o. (MADARAS DÍJ), 3. osztály (ALSÓSOK DÍJA), 1. osztály, 6. osztály, 7. osztály (3 KÜLÖNDÍJ).

Egyéni díjak: Czikora Lilien 1.o., Lisztmayer Sára 1.o., Kőrösi Luca 2.o., Hancsák Ádám 2.o., Gellért Viktória 3.o., Punk Izabella 3.o., Gaál Nóra 5.o., Ruff Levente 5.o., Torma Milán 5.o., Bechtold Csanád 6.o., Kosztelnik Eszter 6.o.

• Alsós tanulók számára hirdetett egyházmegyei szintű versenyen vettek részt diákjaink Alsószentivánon. A téma a magyar népmese és Benedek Elek élete volt.

Harmadikos tanulóink 3. helyezést értek el. Csapattagok: Krausz Borbála, Punk Izabella, Staudt Petra, Vámos Katalin. Felkészítő: Kovácsné Jeszenszky Erzsébet.
Negyedikes tanulóink 4. helyezést értek el. Csapattagok: Koszta Dániel, Mader Dóra, Sárközi Zsófia, Temesvári Borbála. Felkészítő: Kurcsiné Ruff Judit.

2017. szeptember

• Körzeti futóbajnokság, tanulóink eredményei:

Gellért Viktória 100m 2.hely, 400m 4. hely
Mezei Nikolett 200m 2. hely
Schneider Zoé 100m 3. hely
Lampert Zoé Zsófia 800m 2. hely
Kapos Vivien 800m 3.hely
Sallay András 100m 1. hely, 400m 3. hely
Zsédely Levente 100m 1. hely, 800m 2. hely
Gellért Zsombor 200m 1. hely, 800m 3. hely
Hancsák Réka 400m 2. hely 100m 3. hely
Lenchés Tamás 200m 2. hely
Brumbauer Marcell 800m 2. hely
Akkermann Bálint 1500m 1. hely
4x400m fiú váltó 1. hely ( Akkermann B.,Lenchés T., Krausz B., Krausz D.)
Krausz Dávid 400m 2. hely
Krausz Balázs 800m 3.hely